Biz Kimiz

2003 Yılında “En iyi Dekorasyon Tasarımları” yolunda siz müşterilerimizin “Dünya standartları” ilkesiyle, dekorasyonlar yapmaktayız. Geçen 2003 yılında bugüne kadar geldiğimiz süreçte Sakarya’nın en iyi Dekorasyon firmalarından biri olmayı başarmıştır.

Kendi tasarımlarımız ve Sizin istekleriniz doğrultusunda istediğiniz dekorasyonlar ve çalışmalarımızla zamanında yapılması, her zaman müsaitlik ve profesyonel işçiliklerimizle hizmet vermekteyiz.


Ali Bandır

Genel Müdür


2003 yılında çıkmış olduğumuz yolda, siz müşterilerimizin desteği ve tercihi ile Ecmel Dekorasyon olarak Sakarya’da ve Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.Sedat Nişancı

Proje Müdürü


2003 Yılından bugüne “Ecmel Dekorasyon” firmasında Proje müdürlüğünü üslenmekteyim, ve siz müşterlerimizin “Ecmel Dekorasyon” ile tasarımlarını isteği doğrultunsunda hayata geçirmekteyiz.


Neden bizi seçmelisiniz?

Bizi Seçmek İçin 3 Neden


Zamanında yapılan projeler

Ekibimiz tüm projelerinizi zamanında ve bütçe dahilinde yapacak. Bu konuda firmamız ile güvende ve emin olabilirsiniz.

Her zaman müsait

Bize ne zaman ihtiyacın olursa, senin için oradayız. Projeniz veya işimiz hakkında istişare, tahmin veya sorularınız için bize ulaşın.

Profesyonel ve sorumlu

Profesyonellerden oluşan ekibimiz, hayalinizdeki evi veya daireyi gerçeğe hızlı bir şekilde dönüştürmenize yardımcı olacaktır.

Biz Kimiz

ecmedekorasyon

Siz güzel müşterilerimiz için uzun süreçler sonucunda yerimizi almış, kaliteli işçilik ve zamanında teslimatla profesyonel bir şekilde hizmet vermekteyiz.

WhatsApp WhatsApp İletişim